9 rad na zwiększenie libido

przez | 20 luty 2015

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i kochanki satysfakcja ze stosunku była o wiele większa.

Prezentuje parę prostych wskazówek, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wydzielać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone za oceanem wykazały, iż kontakt cielesny aktywizuje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Efekt jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może podwyższyć ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 procent – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo promienie słoneczne obniżają ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność i apetyt na seks. Światło z solarium też daje takie wyniki.
3. Oglądaj filmy o miłości

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny i troskliwy. Ustalili oni, iż filmy romantyczne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 %. Największym twoim kłopotem będzie znalezienie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i erekcje są kontrolowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, gdy pojawi się taka konieczność. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się odprężony, a do twojego penisa przypływa większa ilość krwi.

5. Pij sok z owocu granatu
Każdego dnia pij szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, levitra tanio
że owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego sprawia, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii skutecznie zwiększa przepływ krwi do członka – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wydzielanie fal alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej żenujące niż zaopatrywanie się w specyfiki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeżeli facet je zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Toteż powinno się włączyć do jadłospisu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć papierosy

Nikotyna znajdująca się w papierosach może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając przepływ krwi do penisa. Pewne badanie udowodniło, iż już 2 papierosy mogą sprawić, iż erekcje staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych negatywnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra tanio