Przez co nie masz ochoty na seks?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może również skutkować osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej oraz zaburzeniami wzwodu. Inne schorzenia, które
viagra tanio mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz kłopoty z sercem. Jeśli cierpisz na któreś z tych schorzeń, zapytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar przepisywany w kuracji gruczołu krokowego, mogą również wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich stosowania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, precyzyjnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co wypadałoby wiedzieć o ich działaniu kamagra jak też o ich efektach ubocznych.

Tryb życia

Spora część ludzi myśli, iż niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy tylko starszych mężczyzn. Jednakże to nieprawda. Obecnie wielu młodych mężczyzn w późnych latach 30. i na początku lat 40. sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy może być niewłaściwy styl życia albo niezdrowe nawyki, takie jak palenie papierosów, niezdrowa dieta, brak snu i inne podobne czynniki. Zastanów się nad zmianą stylu życia, zerwij z tytoniem, rozpocznij uprawianie sportu oraz zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już problemem.