Wszystko o problemach z potencją

Young happy couple in bed

Czasami seks jest bolesny

Stosunek, który normalnie sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny dość bolesny. Jest tak wtedy, kiedy cierpisz na 1 z 5 chorób. Poznaj demony, które mogą przemienić twoją przyjemność w koszmar.

Tych pięć przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, cialis typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te schorzenia można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, na ogół lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Są także domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Prawdopodobnie wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, ale tych parę przypadłości może spowodować, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych chorobach oraz o metodach pozbycia się ich, jeżeli już cię dopadną.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez bakterie, to zaczynasz cierpieć na zakażenie dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz spowodować nieodwracalne ich zniszczenie. Większość infekcji układu moczowego zaczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz kamagra w zelu z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują zakażenia, zazwyczaj gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są też w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeśli wypijasz za mało płynów, albo jeśli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołów prostaty lub kamienie nerkowe również zwiększają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.