Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Funkcjonuje parę łatwych metod, pozwalających uzyskać silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie wystarczająco silna lub jeżeli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz parę wskazówek dla siebie.

Przedstawiamy ci parę nieskomplikowany rad, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe wskazówki z pewnością okażą się dla ciebie pożyteczne!

Zakaz palenia tytoniu

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego tania kamagra uszczuplenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Niespiesznie i krok po kroku powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, że maleje transport krwi do penisa w trakcie stosunku. Jeśli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadwyżka tłuszczu w twoim ciele to niezbyt dobra sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza zmniejszoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś osobą otyłą to masz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się także do chorób układu krwionośnego. Ten stan może również wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może erekcja być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.