Różne metody na bycie trendy

przez | 28 maj 2015

Sporo kobiet ma znaczące kompleksy na tle swojej tuszy – nierzadko nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w rzeczywistości, lecz nie ma większego sensu kłamać – nierzadko realia są takie, że istotnie panie mają nieco kilogramów za wiele. Na całe szczęście są naprawdę ciekawe rozwiązania, które to mogą spowodować, iż można wyglądać szczuplej. Ba, całkiem często całkiem chude kobiety przez beznadziejnie dobrane ubrania wyglądają na o wiele cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Na pewno ubrania powinny być jednego koloru – naturalnie nikt nie mówi, że odpadają przeróżne odcienie tego samego koloru, nie ma sensu przesadzać, w owej kwestii panuje akurat wolność. Na dodatek niech odcień naszego wdzianka podkreśli to jaką mamy karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To kiepskie połączenie, nie dość, iż prezentuje się mało korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

W przypadku szerokich ramion trzeba unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów i falban. Jeśli zaś w grę wchodzą wąskie biodra i rozbudowana klatka piersiowa, to należałoby założyć na siebie szeroką spódnicę, na dodatek top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. W bardzo wielu przypadkach panie pragną ukryć brzuch, i nie tylko jeśli są ciężarne. W owym celu warto nałożyć spódniczkę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Choć ostatnio panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakże jeżeli któraś z pań pragnie takowe ukryć, musi założyć spodnie poniżej talii, oczywiście mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. I na dodatek szpilki – nie są wygodne, lecz przynajmniej sprawiają, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilo mniej.