Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja kobieta nie stanowiła w sumie zaspokojona? Panie chcą więcej czasu, by czuć całkowitą satysfakcja z seksu oraz doświadczyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, iż co nie kłopot, to jeden wiesz, iż nie udało Ci się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się co zwłaszcza, ona prawdopodobnie w finale stracić cierpliwość.

Długi seks daje się być wynikiem do doskonałego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele jest możliwość, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze twoją kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą przejść do spraw.

Formuła Climax Control może zdarzyć, że będziesz w mieszkanie dłużej uprawiać seks aniżeli przed podjęciem terapii. Ten dodatkowy czas jest okazję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uznawał szansę kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Właśnie nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić seks tak długo jak marzy o tym Twoja żona.

Climax Control

derminax

Femmaks