Flexin 500 – Wylecz ból stawów oraz odzyskaj pełną sprawność dzięki innowacyjnej formule!

Suplement diety Flexin 500 zaczynany istnieje na ból stawów.

Ma postać kapsułek. Preparat ten pomaga regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo także stanowi działanie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed zużyciem na zysk normalnego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność przejmowania się również jest zalecany osobom, które używają mało ruchu m.in. przez siedzący styl życia, przekroczyły 45 rok wzrastania i chcą ochrony stawów, doznały urazu stawów oraz dalej prowadzi im cierp, uprawiają sport a co za tym idzie ich boje są nadmiernie obciążone oraz wymagają regeneracji.

W magazynie preparatu Flexin 500 znajdują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 kładzie się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno wykonywać się tak, jak zalecił lekarz bądź zgodnie z danymi dostępnymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do użytkowania w ruchu dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane sporą liczbą wody.

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem preparatu należy nauczyć się z historią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na wolny składnik suplementu. Flexin 500 należy nosić w znaczeniu ważnym dla niemowlęta. Przed użyciem należy zobaczyć datę sił na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do jedzenia w układzie dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią stanowić użytkowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Flexin-500

Flexin500

Goji-Berry 500