Untoxin – Oczyść swój orgranizm oraz poczuj się znacznie lepiej! Teraz jest to niesamowicie proste z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w stronie tabletek. Produkt ten przeznaczony jest do przyjmowania w momentach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie że być skutkiem przyjmowania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przesuwa się to na proste przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie pigułek może służyć redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji miękkiej oraz ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co tłumaczy się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy decydować w trakcie czy po posiłku, popijając ogromną częścią wody. 

Pierwsze efekty zażywania preparatu Untoxin można zobaczyć zaraz po siedmiu dniach z rozpoczęcia jego odczuwania. 

Należy mieć o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest alergia na pewien jego element.

Suplementy diety powinny być przechowywane w temperaturze domowej w styl ważny dla młodych dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem i działaniem wilgoci. Produkt przeznaczony jest dla pań dorosłych. Suplement diety nie potrafi stanowić kojarzony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

untoxin

Acai Berry Extreme

african mango