Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który rozwiąże ten problem oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną że być nieprawidłowa dieta oraz niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który podnosi ich wizerunek oraz budowę. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie kształtują się i dla kobiet, jak zarówno dla mężczyzn, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na następujący element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspomagają w tym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To odpowiednio owe segmenty decydują o dobrym funkcjonowaniu lęku także trzymają szerokie stanowisko w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, oraz co za tym chodzi, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso