Daj sobie pomóc i zaufaj mocy feromonów!

przez | 9 października 2019

Preparat Alluramin posiada w naszym sklepie feromony naturalnego pochodzenia. Znajdziemy tutaj chociażby feromony: androstenole i androstadienony, które wywołują, że mężczyzna uważany jest jak wysoce udany, wielki i opiekuńczy. Alluramin został wykonany z zdrowych pierwiastków, które odpowiadają bezpieczeństwo. Androstadienon to bezwonna pochodna testosteronu, tworzona przez mężczyzn wraz z wtedy w czasie pobudzenia. Podstawa ta płaci za aktywację mózgu pań oraz podnosi u nich pożądanie. Dzięki niemu kobiety będą przy panu bardziej rozluźnione zaś będą zmniejszały go jako daleko silnego.

To tylko Androstadienon jest podstawę Alluraminu. Pozostałe feromony, które dochodzą w magazyn mieszanki to m. in. 3A: Andostenol – dzięki niemu kobiety lepiej oceniają mężczyzn. Pomaga on korzystanie kontaktów i sygnalizuje młodość oraz zdrowie. Zatem określany jest ice breakerem. Androstenon – ten feromon wzbudza respekt. Kobiety preferują dobrych także ekonomicznych siebie panów, dlatego sprawia on, że człowiek zdaje się być dużo ciekawy. Andristeron – powoduje zmniejszanie niepokoju u pań oraz rozluźnia je. Dzięki niemu żony będą uważały mężczyznę, jako dobrego i opiekuńczego samca, jaki będzie w bycie zaopiekować się ich wspólnym potomstwem.

Gdy chodzi o używanie Alluramin doświadczenia pokazują, że kobieta podświadomie wybiera samca, który będzie mógł chronić się nią oraz jej dziećmi. Pozostałych pierwiastków producent nie chce ujawnić przez względy na konkurencję. Alluramin jest w 100% naturalnym preparatem, ponieważ jego branie jest wygodne, oraz co za tym chodzi — by go pozwalać nie powinien być recepty. Alluramin można kupować na stronie internetowej producenta.
Środek Alluramin ma formę przydatnego w użytkowaniu sprayu, który należy rozpylić na pełnym ciele, najlepiej na nadgarstkach, szyi i na łokciach. I klatce piersiowej.

Jedno rozpylenie daje rezultat choćby do dwunastu godzin. Należy stosować raz dziennie. Jedno opakowanie Alluraminu ma pojemność 14 ml. Pojedyncze opakowanie średnio wystarcza na jakiś jeden miesiąc. Po półrocznym, nieprzerwanym stosowaniu, ciało niejako zapamięta zapach feromonów a jedyne stosuje je tworzyć. Dlatego warto na początek zaopatrzyć się w ogromniejsza ilość Alluramin, warto wykorzystać z rabatów oraz reklamy, które producent proponuje.

alluramin

Alluramin24.com