Marzyłeś o perfekcyjnej formie, natomiast trudno o taki rezultat? Przetestuj nowoczesnych suplementów!

przez | 9 października 2019

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najskuteczniejsze aktywne składniki umożliwiają Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki tak mocno pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ rezultaty naszych treningów. Cerberus pozwoli Ci stworzyć mięśnie ze stali i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie masy i chęci jeszcze nigdy nie było właśnie jasne oraz bliskie.
Cerberus

Jeśli potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który powoduje na konwersję androgenów (w współczesnym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym obecny jest wtedy Twoim wrogiem. Cerberus jest skutecznym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Sprawdzisz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu rozwoju we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i myśli poziom testosteronu na dużym poziomie. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla dużego efektu stosuj wspólnie z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak wykonywałeś w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Wykazałoby się, że istnieje słabości do budowania swojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim ciałem i doborem odpowiedniej diety nauczyły go jako właściwie myśleć o siebie. Tę informację kieruje swoim podopiecznym.

Cerber to silny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol dopomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )