Spraw, że kobiety będą się o Ciebie biły!

przez | 9 października 2019

Alluramin to feromony dla panów. Ich zbiór znaczy w szerocy naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie wpływają na tworzenie pożądania fizycznego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, które są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich leczenie pomoże zbudować atmosferę bezpieczeństwa oraz zaangażowania, w jakiej nowe osoby będą Ciż dużo pożądane i uległe. Działanie feromonów jest doskonale oryginalne i delikatne, ze powodu na to, iż są to bezwonne substancje. Są one nie tylko sposób do sukcesu na randce, czy imprezie, lecz dodatkowo w interesie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera oraz zrobisz aurę zaufania oraz bezpieczeństwa.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych osób w gronie
staniesz w sztuce dominatora i prowadzącego
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi typami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe linie oraz zdobędziesz akceptacja innych ludzi

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w polach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony oddziałują przez jakiś 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, a dokładniej mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do liczby infochemicznej, które tak żyją w dobrym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Prezentuje się natomiast, że substancje te nie posiadają małego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne funkcje w prostym życiu każdego pracownika m.in. wyrażają dominację i przyzwalają na poznanie się spośród otoczenia, znacząco wchodzą na pewność siebie, a też – co dla grup jest najistotniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów otwiera się w momencie, gdy przyjdą do narządu nosowo-lemieszowego, otrzymującego się w jamie nosowej.
Jak wykonują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stoją się atrybutem atrakcyjności, skutecznie zachęcają do nas płeć przeciwną i wspomagają w kontaktach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych danych na ludzki problem otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem impulsy są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w którym przygotowują się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów wykonywa się wtedy w własnej podświadomości.

alluramin buy

wikipedia.com