Wspaniałe wyniki przy niewielkim nakładzie wysiłku!

przez | 9 października 2019

EXTREME POWERPACK TO:
spory efekt treningów
najdoskonalsza klasa środków
przypływ działalności i chęci
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w zakresu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją energię oraz wielkość mięśniową. To zwłaszcza funkcjonalny i mocny środek dostępny dla wszystkiego, kto pragnie zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najświetniejsze wyniki sportów i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie występował na ochrony Twojego testosteronu. Nazywa to jedyne korzyści. Dostrzeż gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i energii jeszcze nigdy nie było rzeczywiście banalne i mocne. Będziesz uważał gwarancję, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa zgodnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do stworzenia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty ruchów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na elektryczność oraz wkrocz na następny poziom ćwiczeń. Kimera toż konkretniejsza przewagę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin a minerałów, wykonany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dostań to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dodatnio na zyski treningów. Zwiększ efektywność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej walce również ewentualnie zdeterminowany do następnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze znasz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to oraz stworzony przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najściślejszym szczególe. Nie będziesz korzystał małych wątpliwości jak podawać suplementy, co spożywać także jak ćwiczyć, by poprawić kondycję i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Rezultaty będą ważne już za trzy miesiące!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )